Furr picave

Shitet nga: Uran krasniqi 05 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra. Ngjendje te rregullt
Qmimi 500 ero bajm zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim