Kaftorr

Shitet nga: Trimi 07 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Kaftorri asht ne gjendje perfekte. Shum pak i perdorur, furren e ka speciale per pjekje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim