Kamin ne gjendje te shkelqyer urgjent

Shitet nga: SAMI 14 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes kamin ne gjendje te shkelqyer nje dimer te kaluar me te edhe nje vit garancion 200 euro vet e kam bler me 150 euro e shes per arsye personale ju faliminderit pres bleres serioz ky asht ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim