Koftorr me drru

Shitet nga: shpejtim 28 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes koftorr me drru asht i perdoren po asht i mir i hishum per pamje arsyja e shitjes i kum vnu nxemjen qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim