Mikrovele

Shitet nga: Diton 12 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Mikroval i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim