Mini shporetin

Shitet nga: besim 17 Gsh 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporetin ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim