Nxemese me plin

Shitet nga: Nxemese 29 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes nxemsen ne gjendje perfekte shum pak te perdorur,qmimi per nxemsen me boce se bashku eshte 90euro.
Qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim