Shitet

Shitet nga: Samir 02 Dhj 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet fontana per limonad boronic ajran apo boz me 3 pjes e perdorur ne gjendje te rregullt funksionale si dhe furr me rrym me 3 tepsia njekohsisht mund te pjekesh per ingo ne viber ose whatsapp +38649345527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim