Shporet Gjysëm alfa

Shitet nga: Sedat 18 Dhj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte ne gjendje te perdorim dhe te rregullt 2vjet te blerë nga teknika e bardh te nje qendre trektare e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim