Shporet gorenje

Shitet nga: edon 18 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeti gorenje 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim