Shporet i bardhe

Shitet nga: Naim 02 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet sepse kam rinovim te komplet baneses dhe nuk me nevojitet. I perdorur vetem dimrin e kaluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim