Shporet me Qynga

Shitet nga: Shporet 12 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
SHES SHPORETIN BASHK ME QYNGA QMIMI I FUNDTI ESHTE 85 EURO DHE NUK BAN ME LIR TE INTERESUARIT ME LAJMRONU NE NUMRIN E TELEFONIT 045 581 008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim