Termo dhe shporet

Shitet nga: Arianit 07 Jan 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes termon dhe shporetin e rymes 100 euro dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim