gjysem alfa

Shitet nga: xxxxxx 10 Dhj 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Eshte gjysem alfa eshte pak i perdorur po eshte shum i rujtur si shifet ne foto e shes per aesyje kam qit nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim