Machina per pastrimin e tepsive te bukes

Shitet nga: niki 11 Shk 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Machina per pastrimin e tepsive te bukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim