ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT,NUK KA KURFAR DEFEKTI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis GORENJE 07 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejme riparimin e te gjitha llojeve ete aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim