ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT,NUK KA KURRFAR DEFE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 27 Krr 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturava shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu shesim maqina te perdorura ne gjendje te rregullt {gorenje}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jon e tregon cilesin e punes sone"",


""KEMI ZRITJE TE SHUMTA NE LOKALET TONA NE TEKNIK TE BARDH""...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim