ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT,NUK KA KURRFAR DEFE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 06 Maj 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu shesim maqina te perdorura ne gjendje te rregullt{GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pun.""Pervoja jon e tregon cilesin e punes sone""".
"""KEMI ZBRITJE TE SHUMTA NE LOKALET TONA NE TEKNIK TE BARDH""""....

"""LIKUIDIM I MALLIT""URGJENT"""...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim