Hekura industriale profesionale

Shitet nga: Mall nga Zvicra 27 Mar 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Hekura industriale profesionale

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim