LAVATRIQE GORENJE: Tipi-"MEKANIKE:

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis GORENJE 06 Mar 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejme riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim