Lavatriqe

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: servisGORENJE 30 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj .Po ashtu shesim maqina te perdorura ne gjendje te rregullt(gorenje),Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pun.
"PERVOJA JONE E TREGON CILESIN E PUNES SONE"......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim