Lavatriqe

Shitet nga: toni 13 Jan 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje1njevitperdour
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim