Lavatriqja per pjese

Shitet nga: qerkini 16 Tet 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim