MAKIN E LARJES GORENJE;TIPI-"MEKANIKE"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Servis GORENJE 27 Pri 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   125 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bjem riparimin e te gjitha aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim