MAKIN E LARJES PER SHUM VITE TE SIGURTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 21 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu shesim maqina ne gjendje te rregullt{GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jon e tregon cilesin e punes son."""""KEMI ZBRITJE TE SHUMTA NE TEKNIK TE BARDH"""....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim