MAKINE E LARJES ME CILESI DHE KUALITET TE LART

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 18 Qer 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
JEMI FIRM QE I BEJM RIPARIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE APARATURAVE SHTEPIAKE SI:GORENJE,BEKO ETJ.PO ASHTU SHESIM MAQINA NE GJENDJE TE RREGULLT {GORENJE}.KEMI PERVOJ 20 VJEQARE NE KETE PUNE.""PERVOJA JON E TREGON CILESIN E PUNES SONE"".


"""KEMI ZBRITJE TE SHUMTA NE LOKALET TONA""".....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim