MAKINE E LARJES ME CILESI DHE KUALITET TE LART

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 19 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firm qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj.Po ashtu shesim maqina ne gjendje te rregullt{GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jone e tregon cilesin e punes sone"".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim