Makina Gorenje

Shitet nga: Makin e Larjes 05 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina e Larjes esht e vjeter ne gjendje te regullt vetem guma e deres esht e shkyne dhe te dera e sodes esht e dryshkt punon qmimi 100 e Tel-049344957,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim