Makina e larjes GORENJE

Shitet nga: Albion 19 Dhj 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinën e larjes Gorenje Wa 543 e cila është në gjendje të rregullt, por e ka të kalbur karroserinë. Ose nëse keni pjesë të saj, më kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim