Makine per larje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 15 Gsh 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jemi firme qe i bejm riparimin e te gjitha llojeve te aparaturave shtepiake si:gorenje,beko etj. Po ashtu shesim maqina te perdorura ne gjendje te rregullt{GORENJE}.Kemi pervoj 20 vjeqare ne kete pune.""Pervoja jon e tregon cilesin e punes sone"".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim