Makine per larje te rrobave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SERVIS GORENJE 19 Gsh 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
JEMI FIRM QE I BEJM RIPARIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE APARATURAVE SHTEPIAKE SI:GORENJE,BEKO ETJ...PO ASHTU SHESIM MAQINA TE PERDORURA NE GJENDJE TE RREGULLT{GORENJE}.KEMI PERVOJ 20 VJEQARE NE KETE PUNE."PERVOJA JON E TREGON CILESIN E PUNES SONE".
""MUND TE BEJM EDHE ZBRITJE PER KETE LAVATRIQE POR EDHE PER TJERAT""....


""LIKUIDIM I MALLIT""URGJENT""....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim