Maqinen e lamjes beko 5kilogramshe

Shitet nga: kadri 13 Shk 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e lamjes beko 5kilogramshe shum te ruajtun edhe me dy vite me garancion me qmin 130 eoro ky qmin vlen vetem per maqin.
.Gjithashtu
shes edhe inventarin per lokal shank kuzhin si dhe shum gjera tjera te nevojshme per lokal te gjithe te interesuarit te lajmrohen ne ket numer tel 044 216 940 edhe ne viber po ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim