Maqinen e lamjes e beko

Shitet nga: banesa 03 Jan 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shesh maqinen e lamjes e beko me dy vite garancion 5kilogramshe. Gjithashtu shes edhe paisje per lokale si shank.kuzhina friza si dhe elementet percjelse per lokal me qmime tr voliteshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim