Miele novotronic w921 dhe shporet elektrik

Shitet nga: Miele rrobalarese 17 Jan 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet rrobalarese Miele novotronic w921 funkcionale per peedorim pa ndonji defekt e perdorne... dhe shporet elektrik i perdorur por funjcional. Qmimi per tw dyte eshte 180 euro... ose shporeti 80 dhe rrobalareae 100. Pres bleres serioz. Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim