Mqein robash 7kg

Shitet nga: semi 24 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen e rrobave gjermane pe shes per arsyje se ekam tjetren spo me duhen 2 ...per ma shum me thirrni ne viber +37745329164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim