Per pica

Shitet nga: Dini 03 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet maqin e picave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim