Rrobalarese

Shitet nga: Senad 09 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
1 muaj e perdorur, me 5 vite garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim