Shitet Maqina Larse Bosch e ardhur nga Gjermanija

Shitet nga: laudin 27 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Maqina Larse Bosch e ardhur nga Gjermanija asht shum pak e perdorur po ka nje defekt me tupan mduket se kshtu dhizet funskionon,qysh ka ardh prej gjermanis se kam kqyr a ndriqet.
per ma shume kontaktoni ne 049498844.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim