lavatriqe

Shitet nga: qerkin 29 Sht 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet me defekt lavatriqja pllaken eka defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim