shes lavatriqen per pjes

Shitet nga: qerkin 16 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet per pjes asht zanussi eka vetem pllaken e djegme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim