2 kamina super te mira dhe lir

Shitet nga: ymit 03 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy kamina PRITY luxoze cmimi shum i volitshem ,arsyeja e shitjes esht se e kam ba me nxemje qendrore shtepin . KAMINAT jan shum pak te perdorura nr. 1 esht me furr ne te cilin mundeni me pregadit te gjitha usshqimet ne te cilin pregaditet ne furr . Ndersa nr.2 esht shum komod dhe luxos kush esht marakli per kamin ja din vleren dhe rendesin e kamines esht posaqerisht per sallon e ka kapacitaten per reth 120 m2 peshon 98 kg . keto mund ti shihni edhe ne foto .cmimi per nr 1 me fur i cili esht 185 euro ndersa nr 2 pa furr esht 245 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim