Kaftor - Shporet

Shitet nga: Qamil 03 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kaftori i cili eshte ne gjendje te rre, pa i perdorur fare mbasi nuk u pershtat me vendin. Çmimi te cilin e kam blere eshte 170E por tani jane shtrejntuar deri 250E. E shes per cmimin te cilin e kam blere.
Nr: 045426369
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim