Kaftor Druni

Shitet nga: Samir 16 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kaftori drunit eshte perdorne vetem 1 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim