Kajllofer

Shitet nga: Valon 04 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesh kajllfer aspak i perdoru esht 3 kw per me shum ne kontakt tel 044469-059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim