Kalldaja me dru

Shitet nga: Murat 16 Dhj 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kalldajen 49kw , eshte italjane shume pak e perdorne . Qmimi eshte 800 euro , per me shume info : 044 134/596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim