Kamin i ardhure nga Zvicra

Shitet nga: Vali 24 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima

Nje vite i perdorur thuajse i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim