Kamin

Shitet nga: kreshnik 13 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamini esht i perdorur por ne gjendje prefekte esht shum i ruajtur ka nevoj per ni pastrim asgje tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim