Kamina me plloq per zierje

Shitet nga: Ermri 03 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
3dit perdorim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim