Kamini

Shitet nga: Ermir 04 Dhj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminin vetem 3 dit i perdorun e shes per shkak se e kam ngjit nxemjen qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim