Kumtel Nxemje

Shitet nga: Dreni 28 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nxemje me termostat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim